Chtěli byste na pár dní změnit prostředí? Máte rádi kulturu, procházky starobylými uličkami a posezení ve stylových hospůdkách? Pak tedy neváhejte, využijte slevy a zajeďte si do našeho hlavního města. Praha vám nabídne vše, po čem toužíte. Ubytování najdete bez problému buď přímo ve městě, nebo v jeho blízkém okolí, kam jezdí linková doprava. Vysoký standard hotelů či penzionů v našem hlavním městě je samozřejmostí. Čekají na vás luxusně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí, wi-fi připojením, minibarem a ledničkou.

Stravování můžete využít buď přímo ve vašem hotelu, kde ochutnáte místní speciality, nebo si můžete zajít do stylových pražských hospůdek, kde na vás čeká příjemná atmosféra a ochotná obsluha. A jaký program si během svého pobytu zvolíte, je zcela na vás. Přes den se můžete procházet starobylou Prahou, můžete navštívit některé z pražských pamětihodností a nebo si zajdete do velkých nákupních center, kde uděláte radost sobě nebo svým blízkým nějakým milým dárkem. Proto na nic nečekejte a využijte slevy na pobyty v Praze!

Kultura a wellness

Večer vám přijde vhod návštěva některého z pražských divadel, kde můžete na vlastní oči vidět naše nejznámější herce. Za návštěvu určitě stojí Národní divadlo, ale jsou zde i menší, velmi kvalitní scény, které nabízejí komornější prostředí. Bude vás čekat skvělá zábava, po které si můžete zajít posedět do některé útulné hospůdky a ochutnat neznámé druhy piva nebo vynikající česká vína.

Chcete-li udělat něco pro své zdraví, můžete si vybrat některou z široké nabídky wellness procedur. Určitě vám přijde vhod masáž, poležení ve whirlpoolu nebo pobyt v sauně. Jste-li vyznavači aktivního odpočinku, můžete si zajít zaplavat do vyhlášeného aquaparku v Čestlicích nebo si zajít do některého fitness centra. Opravdu nečekejte, využijte slevy na pobyty v Praze ve výši 40 – 60% a vydejte se na cestu. Čeká vás spousta zážitků, na které budete dlouho vzpomínat. Prohlédněte si aktuální zájezdy a užijte si krásnou dovolenou.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.