Život je příliš krátký na to, abychom se stále něčeho strachovali a život si dostatečně neužívali. Chceme-li tedy vyrazit na dovolenou, očekáváme od ní to nejlepší, co nám může nabídnout. V zimním období rádi vyrážíme za teplem, což nám nejlépe v tomto období nabídne exotika. Ceny navíc v tomto období klesají, navíc můžeme využít slevy na exotické zájezdy, nebo například slevy na letecké zájezdy do exoticky, což by byla škoda jí nevyužít.

Vítejte v ráji

Jedním z vysněných míst jsou Maledivy. Tyto ostrovy se skládají hned z několika ostrovů, celkem přibližně 202 ostrovů. Některé ostrovy nejsou zcela zpřístupněny, další nám nabízejí pohádkovou dovolenou a ráj na zemi. Ač se to nezdá, Maledivy nám nabízejí především romantiku, krásnou přírodu, neobyčejné zážitky, nekonečný čas relaxace, ale také sportovní aktivitu a objevování. Dovolená je tedy vhodná jak pro svatební cesty, páry, celé rodiny, nebo skupinu přátel.

Ubytování je možné zajistit v hotelu či domcích na pláži, některé ubytování je postaveno přímo na vodě. Moře samotné je křišťálově modré, průzračné a obaluje písečné pláže, které samy vyzývají k opalování či aktivnímu odpočinku. V centru najdeme možnosti wellnessu, kde si můžeme dopřát péči na procedurách, odpočinku v sauně, nebo můžeme využít i bazén. Noční život zde také najdeme, především v nočních klubech, barech a zábavách.

Sportovní aktivity na Maledivách

Jelikož Maledivy nejsou hornaté, sportovní aktivita se zde najde především díky vodním a plážovým aktivitám. Vodní aktivity jsou také omezeny, moře je často klidné, proto zde nemůžeme využít například surfing, naopak potápění je zde hodně vyhledávané. Podmořský svět je bohatý a krásně barevný, máme-li možnost vyzkoušet si zkušební ponor se zkušenými potápěči, neváhejme. Abychom se mohli potápět sami, je třeba mít povolení k ponoru a potápěčský certifikát. Prohlédněte si aktuální zájezdy na Maledivy a rezervujte si svou exotickou dovolenou jednoduše online.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.