Za okny brzy začne sněžit, nákupní střediska, obchody a objednávky se brzy zaplní vánočními dárky. Cestovní kancláře budopu opět plné nejen kvůli plánování dovolenených na léto, především se všichni budou věnovat dovoleným na horách. Není to otázka jen pravidelných lyžařů, běžkařů, nebo celkově všech milovníků zimních sportů, ale můžeme se vydat na hory také kvůli relaxaci do wellness či se lyžovat teprve naučit. Už teď můžeme využít slevy na pobyty na horách a předejít tak největšímu návalu objednávek.

Lyže, běžky, nebo ferraty?

Pobyty jsou vhodné pro celou rodinu. Můžeme narazit také na slevy, které umožňují pobyt pro děti zdarma. Jen u nás máme desítky sjezdovek a upravených běžkařských stezek, navíc nás čekají nádherné zasněžené pláně a krásy hor. Ti, co si troufnou na více adrenalinu mohou vyzkoušet horolezectví, nebo se vydat přímo na Via Ferraty, kde se prostřednictvím horolezení dostáváme do daných cílů tak, abychom spolupracovali se skupinou a dostali se dále než jen na vrchol skály. Na ferraty je však nutno více praxe a trénování, cesty samotné nás však nadchnou.

Odpočinek v horách

Po vyzkoušení terénu, obejití veškerých památek a krásných míst v okolí, návštěvě restaurace můžeme zavítat do wellness. Na horách je to velmi příhodné. Nejen že si spočneme po pracovních dnech a každodenních zodpovědnostech, ale také si protáhneme celé tělo, navštívíme procedury, které mají výborný vliv na naši psychickou i fyzickou stránku. Mezi nejčastěji nabízené procedury patří masáže, potom také celotělové zábaly, peelingové kůry a koupele.

Procedury nám pomohou organismus detoxikovat, zbyvují nás škodlivých, nahromaděných látek. Regenerují se svaly, celé tělo se prokrvuje, kůže se zjemňuje a čistí, pomáhá bojovat s celulitidou. V noci se lépe spí, procedury nás zbavují stresu. Jsou také vhodné pro lidi s nemocí kůže či bolestí pohybového aparátu. Dále jsou stále k dispozici skupinové lekce jógy či pilates, nebo pobyt v sauně. Slevy na pobyty na horách můžeme využít jako dárek pro celou rodinu ke každé příležitosti.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.