Chtěli byste si dát na chvíli pauzu, hodit starosti za hlavu a oddat se odpočinku? Máte rádi masáže, zábaly, saunování a koupele? Neváhejte, nechejte se rozmazlovat, hýčkat a vydejte se na víkend plný relaxu s přítelem, přítelkyní nebo s partou kamarádek. Využijte slevy na wellness pobyty i Vy! Bude o Vás luxusně postaráno a s našimi cenami si na své přijde opravdu každý!

Wellness pobyty Vám nabídnou pestrou škálu příjemných procedur, například masáže, zábaly, perličkové koupele a mnohé další. Využijte relaxační pobyt do sytosti a regenerujte své tělo prostřednictvím speciálních procedur. Vybírat můžete z řady rozličných masáži, mezi které patří masáže lymfatické, které působí přímo na lymfatický systém. Při této masáži dochází k obnovení a zvýšení oběhu lymfy a odplavení škodlivin z těla ven. Lymfatické masáže napomáhají také ve věčném boji proti celulitidě. Příznivci čokolády jistě ocení čokoládové masáže, které zapůsobí na všechny Vaše smysly, podpoří dobrou náladu a krásně Vás uvolní. Čokoláda také navrací kůži její pružnost a také napomáhá redukovat strie.

Na wellness pobytech se rozhodně nebudete nudit

Pokud jste příznivci spíše aktivního odpočinku, tak pro Vás bude jasnou volbou některý z pestré řady sportů. Zajít můžete na jógu, pilates nebo do fitness centra. Pomocí stále více oblíbeného sportu pilates zpevníte celé tělo, především zádové, břišní a hýžďové svalstvo. Pilates zároveň napomáhá rozvinout Vaši sílu, ohebnost, koordinaci a rovnováhu. Udělejte něco pro své tělo a bojujte proti stresu a civilizačním chorobám pomocí příjemného aktivního odpočinku. Odreagujte se u bazénu, zajděte do sauny, kde mimo jiné posílíte svou imunitu a celkové zdraví.

Slevy na wellness pobyty

Dopřejte si zasloužený odpočinek, zapomeňte na všední starosti a využijte všech dostupných wellness procedur. Neváhejte a prožijte krásné dny na našich wellness pobytech. Naberte nové síly a nechte se rozmazlovat. Využijte jedinečné slevy na wellness pobyty již dnes! Rozhodně nebudete litovat!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.