Mnoho lidí, kteří trpí chronickým smutkem a depresemi toho moc neudělají, protože se nedokáží soustředit na svou práci a neustále například vzpomínají na nepříjemné okamžiky, kterými si museli projít. Například mnoho studentů se nedokáže soustředit na učení a to se pak velice negativně podepíše na výsledcích. Pokud i Vy trpíte chronickým smutkem a rádi byste s těmito stavy nadobro skončili, pak se nám určitě ozvěte a my už se o všechno postaráme. Psychoterapeutická metoda emdr je v poslední době velice oblíbená a využívá ji čím dál tím větší množství lidí, takže pokud i Vás zaujala a rádi byste ji vyzkoušeli na vlastní kůži, pak nevidíme sebemenší problém v tom, když se u nás objednáte.

Diskrétnost

Možná si říkáte, že s emdrem se zbavíte Vašich úzkostí, ale bojíte se nám ozvat z toho důvodu, že Vaše okolí zjistí, že se obracíte na odborníky v oblasti psychoterapie http://psycholog-holcner.cz/emdr-terapie-praha/. Tento problém Vás rozhodně nemusí trápit, protože naše zařízení bere ohledy na všechny klienty, kteří se na nás obrátí a zacházejí se všemi s naprostou diskrétností. Nikdo z Vašeho okolí se nedozví, že jste nám zavolali, na to se můžete spolehnout.

 

Vstřícný přístup

Psycholog Praha si žádá individuální přístup, protože je velice důležité přesně odhadnout klienta, který se na nás obrátí. Naše zařízení se postará o každého svého klienta, který se na nás obrátí a vyjde vstříc všem jeho požadavkům. Věříme, že díky nám se ze svých psychických problémů dostanete a budete se moci opět zapojit do normálního života, který jste žili ještě před zahájením léčby.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.